Forcell Carbon Adapter samochodowy 2x USB QC 3.0 18W, CC50-2A36W, czarny
Opis i parametry
Forcell Carbon…
Opis produktu
Każdy port obsługuje szybkie ładowanie. Za pomocą dowolnego z wejść USB możesz ładować swoje urządzenia mocą do 18 W, wykorzystując technologię Quick Charge 3.0, dzięki czemu możesz skrócić czas ładowania swoich urządzeń w podróży do minimum.
Produkt posiada certyfikaty CE, RoHS, FCC.
Specyfikacja:
  • Materiał: PC
  • Wyjście: USB 1/2: QC 3.0 3,6-6,5 V/3 A, 6,5-9 V/2 A, 9-12 V/1,5 A (18 W)
  • Całkowita moc: 36W
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
BlueStar ładowarka samochodowa USB-C 3A 20W, PD, QC 3.0, AFC czarna
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Acefast ładowarka samochodowa B5, 2x USB-C + USB, 101 W, czarna
Porównaj
Dudao R4PQ ładowarka samochodowa USB + USB-C, 22,5 W, szara