Tech-Protect C20W Ładowarka sieciowa 2-portowa, PD20W/QC3.0, biała
Opis i parametry
Tech-Protect C20W…
Opis produktu
Cechy produktu:
  • 100% oryginał
  • Pakowane w oryginalnym opakowaniu
  • Kompatybilne z smartfonami, tabletami
  • Wykonane z wytrzymałych materiałów
  • Zakres napięcia wejściowego: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Napięcie wyjściowe: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (maks. 20W)
  • Napięcie wyjściowe: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatybilne z iOS, Android
  • Inteligentne ładowanie
  • Kompaktowy rozmiar
Zestaw zawiera:
  • 1x ładowarka sieciowa Tech-Protect C20W
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Darmowa dostawa
Tech-Protect DC160W-GAN 6-portowa ładowarka PD 160W / QC3.0, czarna
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Joyroom JR-TCF14 Ultracieniała ładowarka USB-A + USB-C, 20W, biała
Porównaj
XO CE32 ładowarka sieciowa, PD, 20W, USB-C, biała
Dudao A28 ładowarka USB-C, 45W, GaN, czarna
Ładowarka Acefast (A135) USB-C, GaN, PD 45W, wyświetlacz LED, czarna
Techsuit ładowarka GaN 65W, USB + USB-C, czarna
Darmowa dostawa
ER POWER Ładowarka podróżna USB-C + USB-A, 67W, GaN
Dudao A4EU ładowarka USB-A, 2,1A, biała
Ładowarka Borofone BN7, USB + USB-C, QC 3.0, PD 20W, biała
Swissten sieciowy adapter GaN 1x USB-C 65W, Power Delivery, biały
ER POWER Mini ładowarka 2x USB-C, 65W, GaN