Tech-Protect C20W Ładowarka sieciowa 2-portowa, PD20W/QC3.0, czarna
Opis i parametry
Tech-Protect C20W…
Opis produktu
Cechy produktu:
  • 100% oryginał
  • Pakowane w oryginalnym opakowaniu
  • Kompatybilny z smartfonami, tabletami
  • Wykonane z wytrzymałych materiałów
  • Zakres napięcia wejściowego: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Napięcie wyjściowe: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (maks. 20W)
  • Napięcie wyjściowe: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatybilny z iOS, Android
  • Inteligentne ładowanie
  • Kompaktowy rozmiar
Zestaw zawiera:
  • 1x ładowarka sieciowa Tech-Protect C20W
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Dudao A29 ładowarka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, czarna
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Acefast Adapter podróżny Z7, GaN, PD30W, USB-C, czarny
Porównaj
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W, czarny
Darmowa dostawa
ER POWER Ładowarka podróżna 2x USB-C, 67W, GaN
Hoco Ładowarka sieciowa N62 USB-C, PD QC 30W, biała
Ładowarka Acefast A106 GaN, 45W, 3 A, USB-C + USB, czarna
Hoco Ładowarka sieciowa N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W, czarna
Swissten Ładowarka sieciowa GaN 1x USB-C 35W Power Delivery, biała
Zniżka -26%
Ładowarka Acefast GaN 65W 3 porty (1x USB, 2x USB-C PD) wtyczka UK, czarna (A44)