Tech-Protect C30W Ładowarka sieciowa 2-portowa, PD30W/QC3.0, czarna
Opis i parametry
Tech-Protect C30W…
Opis produktu
Cechy produktu:
  • 100% oryginał
  • Pakowane w oryginalnym opakowaniu
  • Kompatybilny z smartfonami, tabletami
  • Wykonany z wytrzymałych materiałów
  • Zakres napięcia wejściowego: 100-240V~50/60Hz, 0,8A
  • Napięcie wyjściowe: USB-C: USB: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (maks. 30W).
  • Napięcie wyjściowe: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (maks. 18W)
  • Kompatybilny z iOS, Android
  • Inteligentne ładowanie
  • Kompaktowy rozmiar
Zestaw zawiera:
  • 1x ładowarka sieciowa Tech-Protect C30W
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Tech-Protect C20W Mini Adapter, 2 porty, PD20W / QC3.0, czarny
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Darmowa dostawa
Tech-Protect NC140W-GAN 4-portowa ładowarka PD 140W / QC3.0, biała
Porównaj
Dudao A14EU ładowarka USB-C, PD 20W + kabel USB-C - USB-C, biała
Dudao A27 ładowarka USB-C, 25W GaN, czarna
BlueStar Slim adapter USB-C, GaN, 20W, czarny
Swissten Ładowarka sieciowa GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, czarna
Darmowa dostawa
ER POWER Ładowarka podróżna 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, biała