Tech-Protect NC200W-GAN ładowarka 4-portowa, PD 200W / QC3.0, biała
Odkryj ładowarkę sieciową Tech-Protect NC200W-GaN, która zapewnia moc 200 W w kompaktowej obudowie dzięki zaawansowanej technologii GaN (azotek galu). Ładuj laptopy, tablety, smartfony i inne akcesoria jednocześnie – idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników i codziennej pracy z wieloma urządzeniami.
Więcej informacji ›
Dostarczymy ten produkt do Ciebie za darmo
Opcje dostawy ›
Kod produktu: P29548
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Tech-Protect NC200W…
Opis produktu
Kluczowe cechy:
  • Szybkie ładowanie dwóch laptopów jednocześnie: Dwa główne porty USB-C dostarczają do 100 W każdy, port USB-C3 oferuje 65 W, a USB-A do 60 W z obsługą Super Charge.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Swissten Ładowarka sieciowa GaN 1x USB-C 35W Power Delivery, biała
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Dudao A26TEU ładowarka USB-A + USB-C, GaN 25W, czarna
Porównaj
Hoco Ładowarka sieciowa N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W, czarna
Ładowarka BWOO USB-C, 20W, biała
Darmowa dostawa
Tech-Protect DC240W-GAN 6-portowa ładowarka PD 240 W / QC3.0, czarna
Swissten Ładowarka sieciowa GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, biała
ER POWER Mini ładowarka 2x USB-C, 45W, GaN
Dudao A27 ładowarka USB-C, 25W GaN, czarna
Dudao L16AC Adapter USB-C na USB, czarny
Ładowarka Dudao A27 MaxC, 35W, GaN, czarna
Blavec ładowarka BC-9, PD 20W 3A, USB-C, czarna