Tech-Protect NC200W-GAN ładowarka 4-portowa, PD 200W / QC3.0, czarna
Odkryj ładowarkę sieciową Tech-Protect NC200W-GaN, która zapewnia moc 200 W w kompaktowej obudowie dzięki zaawansowanej technologii GaN (azotek galu). Ładuj laptopy, tablety, smartfony i inne akcesoria jednocześnie – idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników i codziennej pracy z wieloma urządzeniami.
Więcej informacji ›
Dostarczymy ten produkt do Ciebie za darmo
Opcje dostawy ›
Kod produktu: P29547
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Tech-Protect NC200W…
Opis produktu
Kluczowe cechy:
  • Szybkie ładowanie dwóch laptopów jednocześnie: Dwa główne porty USB-C dostarczają do 100 W każdy, port USB-C3 oferuje 65 W, a USB-A do 60 W z obsługą Super Charge.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Ładowarka Acefast A102 GaN, PD 30W, USB-C, czarna
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Dudao A27S ładowarka USB-A, 25W GaN, biała
Porównaj
Darmowa dostawa
Adapter do Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 typ T, 85W, biały
Hoco Slim ładowarka N38 USB A + USB C, QC3.0, PD, 3A, 20W, czarna
Ładowarka BWOO USB-C, 20W, biała
Dudao A27 ładowarka USB-C, 25W GaN, biała
Tech-Protect C20W Ładowarka sieciowa 2-portowa, PD20W, czarna
BlueStar adapter USB-C, 20W, czarny
Joyroom JR-TCF14 Ultracieniała ładowarka USB-A + USB-C, 20W, biała
Ładowarka Acefast (A65) USB-C, GaN, 20 W, czarna
Dudao A29 ładowarka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, biała
Ładowarka Acefast (A135) USB-C, GaN, PD 45W, wyświetlacz LED, czarna