Tech-Protect NC240W-GAN ładowarka 4-portowa, PD 240W / QC3.0, biała
Odkryj Tech-Protect NC240W-GAN, nowoczesną ładowarkę sieciową z technologią GaN (azotek galu), która oferuje imponującą moc 240 W w kompaktowej i eleganciej obudowie. Ładuj wszystkie swoje urządzenia szybko i bezpiecznie – od laptopa przez tablet aż po smartfon.
Więcej informacji ›
Dostarczymy ten produkt do Ciebie za darmo
Opcje dostawy ›
Kod produktu: P29546
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Tech-Protect NC240W…
Opis produktu
Kluczowe cechy:
  • Cztery porty ładowania: 3× USB-C i 1× USB-A dla maksymalnej elastyczności.
  • Wydajne ładowanie:
    • Type-C1: 140 W (idealne dla MacBook Pro 16" i innych wymagających laptopów)
    • Type-C2: 100 W
    • Type-C3: 65 W
    • USB-A: 60 W z obsługą Super Charge
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Swissten CL adapter PD, 2x USB-C, 30W, Nano, czarny
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W, czarny
Porównaj
Darmowa dostawa
Tech-Protect NC200W-GAN ładowarka 4-portowa, PD 200W / QC3.0, czarna
Dudao A27Max ładowarka USB-A + USB-C, 35W GaN, czarna
BlueStar adapter USB-C, 20W, czarny
Adapter Borofone BN5 Jingrui - USB, QC 3.0, 18W, biały
Swissten mini sieciowy adapter GaN USB-C 33W power delivery, biały
Dudao A28PEU ładowarka 2x USB-C, PD 45W GaN, czarna
Dudao A29 ładowarka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, czarna
Darmowa dostawa
ER POWER Ładowarka podróżna 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, biała
Dudao A26T ładowarka USB-A + USB-C, GaN, 25W, czarna