Tech-Protect QI15W-A24 3w1 Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MagSafe, biała
Więcej informacji ›
Zniżka -14%
Kod produktu: P11728
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Tech-Protect QI15W…
Opis produktu
Cechy produktu:
  • 100% oryginał
  • Pakowane w oryginalnym opakowaniu
  • Kompatybilny z systemem MagSafe
  • Prąd wejściowy USB-C: 9V/2,66A
  • Moc wyjściowa smartfona: 15W
  • Moc wyjściowa zegarka: 3W
  • Moc wyjściowa słuchawek: 3W 5W
  • Modularna konstrukcja
  • Funkcja ładowania trzech urządzeń jednocześnie
  • Funkcja ładowania każdego urządzenia osobno
Zestaw zawiera:
  • 1x ładowarka Tech-Protect A24
  • 1x kabel USB-C / USB-C 100 cm
* Aby w pełni korzystać z ładowarki indukcyjnej, zalecamy podłączenie do ładowarki sieciowej o mocy 35 W (V*A) lub wyższej.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Darmowa dostawa
Yesido DS37 Bezprzewodowa stacja ładująca, 25 W, czarna
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Zniżka -19%
Black Friday
4w1 Inteligentna ładowarka bezprzewodowa z podświetleniem LED, Qi, czarna
Porównaj
Dudao A12H bezprzewodowa ładowarka do smartwatchy Huawei, biała
Darmowa dostawa
Joyroom JR-W17 Bezprzewodowa ładowarka Qi 3w1, czarna
Tech-Protect QI15W-A45 3w1 bezprzewodowa ładowarka MagSafe, biała
Ładowarka MagSafe 5w1 z głośnikiem i składaną konstrukcją, czarna
Zniżka -4%