Tech-Protect QI15W-A24 3w1 Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MagSafe, czarna
Opis i parametry
Tech-Protect QI15W…
Opis produktu
Cechy produktu:
  • 100% oryginał
  • Pakowane w oryginalnym opakowaniu
  • Kompatybilny z systemem MagSafe
  • Prąd wejściowy USB-C: 9V/2,66A
  • Moc wyjściowa smartfona: 15W
  • Moc wyjściowa zegarka: 3W
  • Moc wyjściowa słuchawek: 3W 5W
  • Modularna konstrukcja
  • Funkcja ładowania trzech urządzeń jednocześnie
  • Funkcja ładowania każdego urządzenia osobno
Zestaw zawiera:
  • 1x ładowarka Tech-Protect A24
  • 1x kabel USB-C / USB-C 100 cm
* Aby w pełni korzystać z ładowarki indukcyjnej, zalecamy podłączenie jej do ładowarki sieciowej o mocy 35 W (V*A) lub wyższej.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
3w1 Magnetyczna składana ładowarka bezprzewodowa, biała
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Maxlife 3w1 Ładowarka bezprzewodowa MXWC-03, 15W, czarna
Porównaj
Darmowa dostawa
ER POWER AirPad Qi2.2 Bezprzewodowa ładowarka z podstawką, 25W
Darmowa dostawa
ER POWER 2w1 ładowarka MFM MagSafe stojak, biały
Suritch 3w1 składana bezprzewodowa stacja ładująca do urządzeń Samsung, biała
Yesido DS40 Bezprzewodowa stacja ładująca 3w1, Qi2.2, 25 W, czarna