Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 1m, szary
Opis i parametry
Tech-Protect…
Opis produktu
Kluczowe cechy
  • Błyskawiczne ładowanie: Wsparcie technologii 100W Power Delivery oraz prąd ładowania do 5A gwarantują niewiarygodną szybkość ładowania i transferu danych (do 480 Mb/s).
Specyfikacja techniczna:
  • Wsparcie szybkiego ładowania i technologii Power Delivery (100 W).
  • Prędkość transferu danych: 480 Mb/s.
  • Odporny nylonowy powierzchnia przeciw splątaniu i uszkodzeniom.
  • Złącze: USB-C.
  • Długość: 1 m.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Kabel Dudao L9C USB-C – USB-C, 65W, 1 m, biały
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Kabel Mcdodo USB-C - USB-C (CA-5580), 100 W, 1,2 m, czarny
Porównaj
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 2 m, czarny