Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 2m, szary
Opis i parametry
Tech-Protect…
Opis produktu
Kluczowe cechy
  • Błyskawiczne ładowanie: Wsparcie technologii 100W Power Delivery i prąd ładowania do 5A gwarantują niewiarygodną szybkość ładowania i przesyłu danych (do 480 Mb/s).
Specyfikacja techniczna:
  • Wsparcie szybkiego ładowania i technologii Power Delivery (100 W).
  • Prędkość przesyłu danych: 480 Mb/s.
  • Odporny nylonowy powierzchnia przeciw splątaniu i uszkodzeniom.
  • Złącze: USB-C.
  • Długość: 2 m.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Dudao L2sT kabel USB-A - USB-C, 5A, 2 m, biały
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Dudao L7T kabel USB-A - USB-C z wyświetlaczem LED, 66W, 1 m, czarny
Porównaj
Kabel Blavec USB-C - USB-C, PD, 60W, 3A, 0,25 m, biało-srebrny
Kabel Mcdodo USB-C - USB-C (CA-5582), 100 W, 1,2 m, biały
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, biały
Zniżka -16%
JP Kabel ładujący USB-C 60 W, 1 m, pomarańczowy
Kabel XO NB200 USB - USB-C, 1 m, biały
Forcell F-Energy kabel USB-C - USB-C, QC4.0, PD, 5A, 100W, 1 m, biały
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, 15W/3A, 3m, szary