Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 3m, szary
Opis i parametry
Tech-Protect…
Opis produktu
Kluczowe cechy
  • Błyskawiczne ładowanie: Wsparcie technologii 100W Power Delivery oraz prąd ładowania do 5A gwarantują niewiarygodną szybkość ładowania i transferu danych (do 480 Mb/s).
Specyfikacja techniczna:
  • Wsparcie szybkiego ładowania i technologii Power Delivery (100 W).
  • Prędkość transferu danych: 480 Mb/s.
  • Odporny nylonowy powierzchnia przeciw splątaniu i uszkodzeniom.
  • Złącze: USB-C.
  • Długość: 3 m.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Dudao L2sT kabel USB-A - USB-C, 5A, 2 m, biały
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Kabel USB-C - USB-C, 2 m
Porównaj
Dudao L20 Pro kabel 4w1 USB-A / USB-C – Lightning / USB-C, czarny
Kabel XO NB103 USB - USB-C, 2 m, biały
Hoco X107 kabel USB-C - USB-C, 3A 60W, 1 m, biały
Forcell Carbon kabel, USB - USB-C 2.0, 2,4A, CB-02A, czarny, 1 metr
Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD100W/5A, 1,8m, czarny
Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD240W/QC4.0, 2 m, czarny
Dudao L10C kabel USB-C - USB-C, PD 100W 5A, 0,23 m, czarny
Swissten kabel danych TPE, USB-C / USB-C, 5A (100W), 1,5m, biały