Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD100W/5A, 0,25m, szary
Wytrzymały kabel UltraBoost o długiej żywotności od marki Tech-Protect, który umożliwia natychmiastowe i przede wszystkim bezpieczne ładowanie wszystkich urządzeń z złączem USB-C. Kabel oferuje możliwość uzupełnienia energii do 100 W w standardzie Power Delivery. Zastosowana funkcja szybkiego ładowania nie powoduje przeciążenia ani przegrzania, a użyty materiał ognioodporny dodatkowo chroni akcesoria podczas użytkowania.
Opis i parametry
Tech-Protect…
Opis produktu
Cechy:
  • 100% oryginał
  • Pakowane w oryginalnym opakowaniu
  • Precyzyjnie wykonane
  • Maksymalny prąd ładowania: 5A
  • Technologia dostawy energii: 100 W
  • Funkcja szybkiego ładowania
  • Charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją
  • Standardowe złącze: USB-C
  • Długość: 25 cm
W zestawie:
  • 1x kabel Tech-Protect UltraBoost
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Dudao L9C kabel USB-C - USB-C, 65W, 2 m, biały
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Kabel XO NB212 USB - USB-C, 1 m, biały
Porównaj
Kabel Blavec USB-C - USB-C, PD, 60W, 3A, 0,5 m, biało-srebrny
Dudao L25SC kabel USB-C - USB-C, 60W, 1 m, biały
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, 15W/3A, 0,25m, szary
Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD100W/5A, 1,8m, czarny
Dudao L3CC kabel USB-C - USB-C, 60W, 1,2m, czarny
Dudao L9T kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, czarny
Maxlife kabel MXUC-09 USB - USB-C, 3A, 2 m, czarny