Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD240W/QC4.0, 1 m, czarny
Kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost został zaprojektowany dla tych, którzy wymagają maksymalnej wydajności, niezawodności i szybkości. Dzięki wsparciu Power Delivery do 240 W i Quick Charge 4.0 ten kabel oferuje błyskawiczne ładowanie dla szerokiej gamy urządzeń, w tym laptopów, tabletów i smartfonów. Ciesz się wydajnym ładowaniem i przesyłaniem danych bez opóźnień i z maksymalnym bezpieczeństwem.
Opis i parametry
Tech-Protect…
Opis produktu
Kluczowe cechy:
  • Szybkie ładowanie i transfer danych: Technologia Power Delivery (do 240 W) i Quick Charge 4.0 zapewni błyskawiczne ładowanie wszystkich kompatybilnych urządzeń.
Specyfikacja:
  • Technologia: Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0
  • Transfer danych: 480 Mb/s
  • Złącze: USB-C (standardowe)
  • Długość kabla: 100 cm
  • Materiał: Pleciony nylon dla zwiększonej wytrzymałości
  • Pakowanie: W oryginalnym opakowaniu
Zestaw zawiera:
  • 1x kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Tech-Protect UltraBoost Kabel USB-C, 66W / 6A, 0,25 m, szary
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Maxlife kabel USB - USB-C, 2A, 3m, biały
Porównaj
BlueStar kabel USB-C - USB-C 1 m, 60W, biały
Kabel Dudao L4C USB-C - USB-C, 30W, 2 m, biały
Forcell F-Energy kabel USB-C - USB-C, QC4.0, PD, 5A, 100W, 1 m, biały
Dudao L4C kabel USB-C - USB-C, 30W, 1,2 m, biały
Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, 66W / 6A, 1 m, szary
Acefast kabel (C24-03) USB-C - USB-C, 60 W, 1,2 m, biały
Forcell F-Energy kabel USB A - USB-C, QC4.0, 3A, 66W, 0,25 m, czarny
Maxlife magnetyczny kabel MXUC-11 USB-C - USB-C 1,0 m 100W, czarny
Dudao L7C kabel USB-C - USB-C z wyświetlaczem LED, 100W, 1 m, czarny