Tech-Protect QI15W-A31 3w1 Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MagSafe, czarna
Więcej informacji ›
Zniżka -34%
Kod produktu: P13044
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Tech-Protect QI15W…
Opis produktu
* Aby w pełni wykorzystać ładowarkę indukcyjną, zalecamy podłączenie jej do ładowarki sieciowej o mocy wyjściowej 35 W (V*A) lub wyższej.
Cechy produktu:
  • 100% oryginał
  • Pakowane w oryginalnym opakowaniu
  • Kompatybilny z systemem MagSafe
  • Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 9V/3A
  • Moc wyjściowa smartfona: (maks.) 15W
  • Moc wyjściowa zegarka: 3W
  • Moc wyjściowa słuchawek: 3W 5W
  • Kompaktowy
  • Funkcja ładowania trzech urządzeń jednocześnie
  • Funkcja ładowania każdego urządzenia osobno
Zestaw zawiera:
  • 1x ładowarka Tech-Protect A31
Produkty powiązane
Maxlife MXWC-06 ładowarka bezprzewodowa 3w1 15W, czarna
Darmowa dostawa
Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3w1 bezprzewodowa ładowarka MagSafe, ciemnoszara
Darmowa dostawa
Tech-Protect QI15W-A29 3w1 Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MagSafe, czarna
Swissten MagBase Składana bezprzewodowa ładowarka 3w1, Qi2, czarna
Bezprzewodowa ładowarka MagSafe 3w1 Qi2.2 25W, składana, biała
Bezprzewodowa ładowarka MagSafe 3w1 Qi2.2 25W, składana, czarna