Tech-Protect QI15W-A45 3w1 bezprzewodowa ładowarka MagSafe, czarna
Więcej informacji ›
Dostarczymy ten produkt do Ciebie za darmo
Opcje dostawy ›
Kod produktu: P24447
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Tech-Protect QI15W…
Opis produktu
Stylowy design i praktyczna modularna konstrukcja
Inteligentna ochrona i efektywne ładowanie
Dlaczego wybrać Tech-Protect QI15W-A45?
  • Ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie
  • Szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy 15W
  • Estetyczny i nowoczesny design
  • Bezpieczne magnetyczne połączenie
  • Kompaktowa i modularna budowa
Specyfikacja techniczna:
  • Prąd wejściowy (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Wyjście dla smartfona: 15W
  • Wyjście dla zegarka: 3W
  • Wyjście dla słuchawek: 3W / 5W
  • Funkcja magnetyczna MagSafe (działa tylko bezpośrednio na telefon lub etui z MagSafe)
  • Zalecana moc zasilacza: minimum 35W
Zawartość opakowania:
  • 1x ładowarka Tech-Protect QI15W-A45
Produkty powiązane
Zniżka -34%
Tech-Protect QI15W-A31 3w1 Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MagSafe, czarna
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Zniżka -17%
Stosunek jakości do ceny
JP Qi bezprzewodowa ładowarka 15W W02, czarna
Darmowa dostawa
Tech-Protect QI15W-A32 3w1 Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa MagSafe, szara
Darmowa dostawa
Suritch 3w1 składana bezprzewodowa stacja ładująca dla urządzeń Samsung, czarna
Ładowarka bezprzewodowa 3w1 do telefonów Samsung, 15W, czarna