Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 0,5m, szary
Opis i parametry
Tech-Protect…
Opis produktu
Kluczowe cechy
  • Błyskawiczne ładowanie: Wsparcie technologii 100W Power Delivery oraz prąd ładowania do 5A gwarantują niewiarygodną szybkość ładowania i transferu danych (do 480 Mb/s).
Specyfikacja techniczna:
  • Wsparcie szybkiego ładowania i technologii Power Delivery (100 W).
  • Prędkość transferu danych: 480 Mb/s.
  • Odporny nylonowy powierzchnia przeciw splątaniu i uszkodzeniom.
  • Złącze: USB-C.
  • Długość: 0,5 m.
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Joyroom S-A43 kabel USB-C - USB-C, 60W, 1,5 m, czarny
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Dudao L20 Pro kabel 4w1 USB-A / USB-C – Lightning / USB-C, czarny
Porównaj
Tech-Protect UltraBoost adapter USB-C - HDMI 4K 60Hz, czarny
Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, 66W / 6A, 1 m, szary
Dudao L25ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, biały
Dudao L7T kabel USB-A - USB-C z wyświetlaczem LED, 66W, 1 m, czarny
Tech-Protect UB11T UltraBoost kabel USB-C, PD100W/QC3.0, 2m, czarny
Lisen Kabel danych USB-C - MagSafe 3 do MacBook, 140 W, 2 m, srebrny
Kabel XO NB-Q265B PD USB-C - USB-C, 1 m, czarny
Dudao L10C kabel USB-C - USB-C, PD 100W 5A, 0,23 m, czarny