Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD240W/QC4.0, 2 m, czarny
Kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost został zaprojektowany dla tych, którzy wymagają maksymalnej wydajności, niezawodności i szybkości. Dzięki wsparciu Power Delivery do 240 W oraz Quick Charge 4.0, ten kabel oferuje błyskawiczne ładowanie dla szerokiej gamy urządzeń, w tym laptopów, tabletów i smartfonów. Ciesz się wydajnym ładowaniem i przesyłaniem danych bez opóźnień i z maksymalnym bezpieczeństwem.
Opis i parametry
Tech-Protect…
Opis produktu
Kluczowe cechy:
  • Szybkie ładowanie i transfer danych: Technologia Power Delivery (do 240 W) i Quick Charge 4.0 zapewni błyskawiczne ładowanie wszystkich kompatybilnych urządzeń.
Specyfikacja:
  • Technologia: Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0
  • Transfer danych: 480 Mb/s
  • Złącze: USB-C (standardowe)
  • Długość kabla: 100 cm
  • Materiał: Pleciony nylon dla zwiększonej wytrzymałości
  • Pakowanie: W oryginalnym opakowaniu
Zestaw zawiera:
  • 1x kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost
Zobacz pełny opis
Produkty powiązane
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 1m, szary
W magazynie, w piątek 15. 5. u Ciebie
Porównaj
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, biały
Porównaj
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 3A, 2 m, biały
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 3A, 1,2 m, biały
Kabel XO NB-Q190A PD USB-C - USB-C, 1 m, biały
Maxlife magnetyczny kabel MXUC-11 USB-C - USB-C 1,0 m 100W, czarny
Kabel USB-C - USB-C, PD 100W, 1m, biały
Forcell F-Energy kabel USB A - USB-C, QC4.0, 3A, 66W, 0,5 m, czarny
ER POWER Inteligentny kabel USB-C - 2x USB-C, 100 W, biały